Czarny Piątek to już w Polsce konsumencka tradycja, a największe wyprzedaże w roku nie mogły ominąć marki DJAtoys. Sprawdź najciekawsze promocje na zabawki i artykuły dla dzieci.

Promocje w okazji Black Week w djatoys.pl już się rozpoczęły. Obejmą one Black Friday oraz Cyber Monday i potrwają do 29 listopada włącznie. Zgarnij nasze produkty w rewelacyjnych cenach! Cały asortyment przeceniamy o 40% i udostępniamy darmową przesyłkę.

Zobacz produkty w promocji

Darmowa dostawa do Paczkomatów InPost przysługuje dla zamówień od 99 zł, a darmowa dostawa Kurierem przysługuje dla zamówień od 199 zł.

Zabawki w promocji na Black Friday 2021

W związku z Black Friday przygotowaliśmy wielką promocję i obniżyliśmy ceny wszystkich zabawek o 40%. Promocja dotyczy zarówno zabawek dla niemowląt jak i starszych dzieci. W rewelacyjnych cenach mamy również rodzinne gry planszowe oraz klocki LEGO. Black Week to wymarzona okazja na wybieranie Mikołajkowych oraz Gwiazdkowych prezentów dla chłopców i dziewczynek, fanów popularnych bajek, oraz tych dzieci, które uwielbiają rozwijać swoje pasje.

Sprawdź, co przygotowaliśmy na djatoys.pl i przygotuj się na świętowanie Black Week razem z DJAtoys!

Black Week, czyli najlepsze promocje w DJAtoys

Promocje na zabawki podczas Black Week to gratka nie tylko dla rodziców, ale i dla babć, cioć, dziadków i wujków. Nie czekaj do grudnia! Kupując zabawki lub gry planszowe podczas Black Week możesz:

  • wybrać przemyślany prezent,
  • oszczędzić pieniądze,
  • zyskać czas, którego w okolicach Mikołajek i Gwiazdki jest bardzo mało

Promocja w DJAtoys dotyczy wielu bestsellerowych produktów w tym zabawek z reklam. Przekonaj się o tym i wracaj nie tylko podczas kolejnych edycji Black Week!