1 czerwca to najlepsza okazja, aby obdarować dziecko ciekawym prezentem. Jaką zabawkę kupić na Dzień Dziecka? Najważniejsze, aby podarunek był dostosowany do wieku oraz zainteresowań dziecka. W naszym artykule znajdziesz garść inspiracji.

Zastanawiasz się, co podarować dziecku 1 czerwca? Zobacz nasze propozycje prezentów na Dzień Dziecka.

Prezenty na Dzień Dziecka dla trzylatka

Prezent dla trzylatka powinien jednocześnie bawić i uczyć. Dzięki temu dziecko prawidłowo się rozwija i nabywa nowe umiejętności. Wspólna zabawa z dzieckiem to również okazja dla rodziców na budowanie relacji. Poniżej znajdziesz kilka sprawdzonych produktów.

Więcej pomysłów na prezent na Dzień Dziecka dla trzylatka znajdziesz tutaj: Zabawki dla 3 i 4 latków.

Klocki

Klocki to jeden z najpopularniejszych prezentów dla dzieci. Klocki kreatywne oraz klocki interaktywne rozwijają u dziecka zdolności manualne i wyobraźnię przestrzenną. To także pierwsza szkoła koncentracji i cierpliwości. Zastanówmy się jednak najpierw, czy dzieci są już w takim wieku, że będą umiały w pełni wykorzystać potencjał tych przedmiotów.

Zabawki edukacyjne

Zabawki edukacyjne polecane są przez wszystkich pedagogów. Wspierają bowiem wiele aspektów rozwoju dzieci. Coraz więcej rodziców decyduje się na zakup dla dziecka zabawek edukacyjnych. To doskonała alternatywa dla wszystkich hałasujących, świecących i plastikowych produktów. Kreatywne zabawki nie tylko umilają dziecku czas, ale przede wszystkim mają walory edukacyjne. Producenci udostępniają na rynku zabawki dostosowane do dzieci w różnym wieku.

Prezenty z okazji Dnia Dziecka dla siedmiolatka

Kilkulatkom często zdarza się słomiany zapał. Nie chcesz, aby prezent na Dzień Dziecka dla siedmiolatka szybko wylądował w kącie? Wybierz podarunek zgodny z zainteresowaniami twojej pociechy. Poniżej znajdziesz kilka sprawdzonych produktów.

Po więcej inspiracji na prezent na Dzień Dziecka dla siedmiolatka wejdź na: Zabawki dla 7 i 8 latków.

Gry planszowe

Gry planszowe to ciekawy sposób na spędzenie czasu wolnego – czy to w gronie rodzinnym, czy z grupą znajomych. Planszówki mogą być świetną propozycją na prezent na Dzień Dziecka. Możesz sięgnąć po takie klasyki jak warcaby czy chińczyk. Dla ciekawych świata polecamy edukacyjne gry planszowe. Ogromny wybór gier planszowych znajdziesz na www.djatoys.pl.

Lalka Barbie

Lalka Barbie to kultowy prezent na Dzień Dziecka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Czy warto kupić swojemu dziecku Barbie? Odpowiedź jest prosta – tak. Nie od dziś wiadomo, że dziewczynki nie wyobrażają sobie zabawy bez lalek, a Barbie to najlepszy wybór chociażby ze względu na doskonałą jakość.

Wraz z upływem czasu najpopularniejsza na świecie zabawka nabrała nowego wyglądu, została wzbogacona o modne ubrania i akcesoria, a także stała się dostępna w różnych kształtach sylwetki. Jeśli lalka Barbie to marzenie Twojego dziecka, sklep z zabawkami DJAtoys.pl ma je w swojej ofercie.

A jeśli wciąż nie możesz się zdecydować, sprawdź pełną ofertę DJAtoys.pl - sklep z zabawkami, gdzie czekają na ciebie idealne zabawki na Dzień Dziecka. I pamiętaj, u nas Dzień Dziecka trwa cały rok!