Firma Dealavo opublikowała “Raport o rynku zabawek w e-commerce w Polsce”, w którym przeanalizowała ponad 700 tysięcy ofert zabawek dziecięcych na najważniejszych platformach sprzedażowych. Nasz sklep został wyróżniony w kategorii “Szeroki asortyment”.

“Raport o rynku zabawek w e-commerce w Polsce” porównuje atrakcyjność najważniejszych serwisów w Polsce – Allegro, Google Shopping, Amazon, Ceneo oraz marketplace Empik – pod kątem wyboru produktów, cen oraz konkurencji.

Marketplace’y i porównywarki cenowe, na których klienci mogą zapoznać się z ofertami różnych sklepów, zyskują coraz większą popularność. Dlatego naszą ofertę można znaleźć m.in. na Empik czy Allegro. I właśnie za “Szeroki asortyment” na platformie Empik otrzymaliśmy wyróżnienie plasując się na wysokiej 8. pozycji. Wyróżniono te sklepy, które w swojej ofercie miały najwięcej produktów z analizowanego asortymentu, co świadczy o dużym wyborze w sklepie.

Zobacz raport (pdf)

Jendak, jak wskazaliśmy w raporcie, staramy się skupić przede wszystkim na sprzedaży w naszym sklepie internetowym. To umożliwia nam bliższy kontakt z klientem i lepsze zrozumienie jego potrzeb. Dla nas kluczowe jest dobro klienta, o które łatwiej zadbać w tym kanale - nawet jeśli miałoby to oznaczać dodatkowe koszta dla firmy.

Stawiamy na bezpośredni kontakt i szybkie odpowiadanie na wszystkie potrzeby. Oferujemy też atrakcyjny program lojalnościowy, który jest dostępny dla zarejestrowanych klientów, o którym więcej przeczytacie na stronie https://djatoys.pl/program