Przygotowaliśmy krótki poradnik, w którym opisujemy najciekawsze akcesoria do zabawy dla najmłodszych. Wszystkie produkty znajdziesz w asortymencie sklepu internetowego z zabawkami DJAtoys.pl w bardzo atrakcyjnych cenach!

Wybierając się na urlop z maluchami, trzeba pamiętać, aby zapewnić im odpowiednie atrakcje. Nad wodą na pewno przydatne okażą się zabawki na plażę, które zapewnią dzieciom wspaniałą rozrywkę nawet na wiele godzin.

Sport na plaży

Kluczowa w rozwoju maluchów jest aktywność fizyczna, dlatego na wakacjach na pewno przyda się piłka plażowa zaprojektowane z myślą o najmłodszych. Dzieci ucieszą piłki ozdobione motywami z popularnych bajek i komiksów, które dostępne są w naszym sklepie w wielu wersjach. Małe dziewczynki chętnie będą się bawić modelami z Krainy Lodu, z kolei chłopcy ucieszą się z piłek z wizerunkiem bohaterów z Psiego Patrolu.

Zabawa w piasku

Nie ma dobrej zabawy bez postawienia na plaży zamku i piaskowych bab. Mokry piasek zachęca do zabawy każdego malucha. Nie obejdzie się więc bez tradycyjnego zestawu do piasku, czyli wszelkiego rodzaju grabek, łopatek, wiaderek i foremek. Do tego można pomyśleć nawet o taczce czy choćby wywrotce, których w naszym sklepie jest pod dostatkiem.

Dmuchane materace dla dzieci

Wybierając zabawki na plażę, warto też zainteresować się materacami. Taki gadżet idealnie nadaje się na basen, nad otwartą wodę czy nawet do ogrodu. Na dmuchanym materacu dziecko, ale także i dorosły, może rozłożyć się wygodnie i dryfować po tafli wody. Zabawki plażowe dmuchane to nie wszystkie warte uwagi propozycje.

Zabawki do nauki pływania

Nad wodą należy także pamiętać o zabawkach, które pomogą w nauce pływania. Świetnym wyborem jest kamizelka do nauki pływania! Jeśli maluch jeszcze nie utrzymuje się samodzielnie na powierzchni wody, przydatne okażą się też koła do pływania o odpowiedniej średnicy. Taki gadżet pozwoli dziecku bezpiecznie pluskać się w wodzie bez obaw, że stanie mu się krzywda. W tym przypadku również stylistyka powinna być odpowiednia dla dzieci.

To nie wszystko! W naszej szerokiej ofercie znajdują się też wszelkiego rodzaju baseny, materace i inne akcesoria plażowe.